ik ben in juli 2008 verhuisd en verhuizing doorgegeven aan Ziggo. In de loop van 2009 dat nog een aantal malen gedaan omdat het niet doorkwam bij Ziggo ... Uiteindelijk de verzekering van Ziggo gekregen eind 2009 dat alles in orde was. In de loop van de jaren enkele keren contact met Ziggo gehad, steeds werd er mij oude adres genoemd als adres van de aansluiting.
April 2013 kwam ik er achter dat iedere maand Ziggo op dezelfde datum iedere maand 2 x abonnementsgeld van mijn rekening afschrift.
Direct gebeld bet Ziggo. In hun administratie stond inderdaad nog mijn oude adres, en werd ik aangesproken met de naam van de vorige bewoner van mijn nieuwe adres .... Ook konden ze zien dat ik dubbel betaal sinds 2008 (op mijn vraag hoe lang ik dubbel betaalde was het antwoord: "dat mag ik niet zeggen, maar het is al sinds 2008").
Na een paar dagen werd ik terug gebeld, volgens de administratie van Ziggo was ik verhuisd op 5 december 2009, 16 maanden later dan in werkelijkheid. Ik heb Ziggo duidelijk gemaakt dat ik meer dan een jaar bezig ben geweest voor december 2009 om mijn verhuizing van 2008 door te geven, en ja hoor ook dat konden ze in hun database vinden ...! Ik had meerdere keren hierover gebeld, maar alleen 5 december staat vast als verhuis datum bij Ziggo.
Na nog wat heen en weer gebeld te hebben boden ze mij aan om vanaf april 2009 te gaan terug betalen, omdat er toen post retour kwam van mijn oude adres !!
Ik heb gevraagd Ziggo dit voorstel mij te emailen met een berekening voor de wettelijke rente over het bedrag. Dit wordt Ziggo blijkbaar te moeilijk ze verwijzen mij naar een geschillencommissie. Nu heb ik weinig zin in een geschillencommissie, ik wil dat Ziggo gewoon mijn teveel betaalde abonnementsgeld inclusief rente terug betaald. Het gaat over ongeveer 1000 euro.
Hoe nu verder? Ziggo weigert ieder contact met mij hierover.