BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ziggo en de vaste klant

Bijdrage door gebruiker
22-04-2015
20 reacties
Wij zijn al 6 jaar goede vaste klant bij Ziggo en waren altijd wel tevreden tot dat Ziggo samen ging met UPC; blokjes, strepen, stilstaand beeld etc.
Omdat wij een oude humax hebben en de boel al 2x gereset hadden was het misschien tijd voor een nieuw kastje en het daarbij behorende abonnement.
Het "Connect and Play compleet"leek ons wel wat, 3 maanden voor 39.95 de monteur gratis en geen aansluitkosten.
Dat was de aanbieding.
Wij gebeld en wat bleek.....
De aanbieding is NIET voor vaste klanten OMDAT wij al klanten zijn.
Wij moeten dus het volle pond betalen en de aansluitkosten.
Dit vinden wij uiterst merkwaardig.
Als vaste klant kun je geen gebruik maken van de leuke aanbiedingen.
Zijn er mensen die hetzelfde aan de hand hebben gehad?
En wat hebben jullie eraan gedaan? (van provider wisselen vinden wij te gemakkelijk en daar zijn de klanten van de toekomst ook niet mee geholpen).

Groeten Ninapliek
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.