BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Verkeerd geleverd en niet retour genomen!!

Bijdrage door gebruiker
17-03-2016
7 reacties
ik heb afgelopen week via BOL.com een screen protector voor mijn nieuwe telefoon besteld. dit is geleverd vis een supplieer 112supplies, echter het verkeerde. de screen protector die ik binnen heb gehad is niet voor mijn telefoon en het glaasje is niet zoals eht op de verpakking aan geeft. nu heb ik deze aangemeld als retour zending en het pakketje ligt hier voor me. krijg ik net een bericht binnen dat het pakketje niet wordt geaccepteerd omdat deze metbeschadiging is aangekomen bij 112supplies.nl!! wat zij ik ook al weer...... oh ja, het pakketje heb ik heir voor me liggen!

net met BOL.com gebeld en het antwoord is het volgende:

bij de leverancier staat er in de algemene voorwaarden dat ze onder geen enkel beding een geleverde screen protector retour word genomen, ook niet als deze verkeerd is verstuurd. BOL.com kan hier niets aan doen en proberen het te lijmen met een cadeaubon van 7,50......................... de screen protector was 16.50!!!!!!

kan dit zo maar????
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.