BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Tekst-file openen via drag-and-drop

Bijdrage door gebruiker
07-09-2011
3 reacties
Op m'n computer thuis kan ik een tekst-bestandje openen door de betreffende txt-file uit de verkenner "op te pakken" en deze "te laten vallen" op het desktop-icoontje van een shortcut van kladblok.

Op de PC op m'n werk lukt dat niet. Er verschijnt dan een plusje (+) bij het txt-bestand, zodra ik bij het slepen buiten m'n verkenner kom. Als ik 'm drop boven het kladblok-icoontje wordt er gewoon een kopie van de txt-file op de desktop geplaatst.

Op beide systemen is Windows XP geïnstalleerd. Wat kan er dan aan de hand zijn? Is dit een setting in Windows?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.