BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Moes dat interview zo onbeschoft met de Nuon? de man werd steeds in de rede gevallen en er werd niet geluisterd naar zijn verhaal, wat toch heel zinnig was en de uitleg was van de hulp die m

Bijdrage door gebruiker
10-12-2016
20 reacties

moest dat interview zo onbeschoft met de Nuon? de man werd steeds in de rede gevallen en er werd niet geluisterd naar zijn verhaal, wat toch heel zinnig was en de uitleg was van de hulp die met deze actie werd geboden aan de economie en armoede van de bevolking.Omdat de interviewster waarschijnlijk zelf wel begreep dat zij zeer onterecht doorvroeg over zaken waar al meerdere keren een bevredigend antwoord op was gegeven, brak ze ineens heel onbeschoft af. Ik heb mij echt geergerd hier aan!
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.