Ik heb op 12-05-2011 een modem omruil gehad (ivm leeglopen van de accu zeiden ze tegen mij).
De monteur was de straat nog niet uit of het kastje viel kompleet uit .
Vlug de straat op maar het was al te laat , de man was in geen velden of wegen te bekennen.
Ik vlug mijn mobile telefoon gepakt (ik had net een cimkaart gekocht bij de Hema) maar een juffrouw aan de telefoon vertelde dat ik de mobiele telefoon eerst moet opwaarderen voor de 1e keer alvorens 0900 nummers te kunnen bellen, dat ging dus mooi niet door .
opwaarderen via internet dan , hey dat kan niet want het modem werkt niet (geen telefoon en internet).
Dus zelf maar kijken wat er aan te doen is (geen voeding dus eerst de adapter-uitgang meten , deze is van chinese kwaliteit en heeft een losse verbinding , dus een stekker eraan gemaakt van mijn laptopvoeding).
Oke , nu hebben we na enkele minuten internet (geen telefoon )en kan ik mijn beltegoed opwaarderen zodat ik de helpdesk kan bellen.
Ik bel met mijn opgewaardeerde prepaid naar het helpdesknummer en een juffrouw verteld mij dat dit nummer € 1.30 per minuut kost ! Wat ? € 1,30 per minuut en er staat op de brief €0,15 !!!!
Ik leg er maar meteen de hoorn op want na een kwartier of zo is mijn beltegoed op en ben ik nog niet geholpen .
Na een dag een email gestuurd naar de helpdesk van UPC maar daar krijg ik alleen maar een antwoord (standaard blijkbaar) dat mijn klacht een nummer heeft gekregen en dat ik alles moet ressetten.
Dan maar het UPC helpdesknummer gebeld (heb tenminste € 20,00 beltegoed) hey potverdorie dat nummer kost ook € 1,30 met als extra de normale 06. kosten.
Ik zie toch echt Tel: 0900 15 80 (€ 0,10 per minuut) staan!
Vreemd .. een nieuwe manier om geen klachten meer te krijgen of ben ik de enigste ?