op 18/10 /2017 is er een telefoon bezorgd op een adres anders dan het mijne. ik werd gebeld door een bezorger, welek mij meedeelde dat hij een telefoon kwam brengen. heb hem verteld dat ik van niks wist. even later belde hij weer dat hij voor de deur stand. hij vroeg me waarom ik niet open deed. ik vroeg hem waar hij stond, in almere zei hij. zelf woon ik in grjpskerke.
hij heeft de telefoon, een samsung s8 ter waarde van ongev 800 euro afgeleverd, maar vond eea wel een vreemde situatie. ook de mensen op het bewuste adres snapten er niks van. de bezorger is na een kwartiertje terug gegaan en heeft de telefoon weer mee terug genomen.
deze is in verzegelde verpakking terug gegaan naar het depot van tele 2.
ook was er op mijn naam een duurder abonnement afgesloten voor 2 jaar.
er is aangifte gedaan bij de politie, dit proces verbaal is opgestuurd naar tele 2.
ik kon ook niet meer inloggen op mijn tele 2 account. toen ik daar over belde, vertelde men mij dat ik mijn adres gewijzigd had en abonnement en een telefoon besteld had.
het adres, in almere,,,,, de telefoon, een samsung s8, 10gb abonnement ipv 1 gb.
het is inmiddeld 11 dec, tele 2 heeft de telefoon van mijn rekening afgeschreven, ook het duurdere abonnement. dit geld heb ik terug gehaald via de bank.
nu word ik bedreigd door tele 2 met allerhande maatregelen, zoals registratie als wanbetaler bij bkr, oplopende kosten ivm incasso e.d. registratie bij andere telecom bedrijven, zodat ik geen aansluitingen bij anderen kan doen. ik word hier een beetje opstandig van en weet niet hoe ik hier doorheen kan komen. de afdeling waar eea wordt behandeld is volkomen onbereikbaar. ik heb hierover ook nog iets aan correspondentie van een medewerker.
zijn er meerdere mensen die dit probleem hebben meegemaakt??
m vr grt frank geluk