BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Inkt en Dixons.

Bijdrage door gebruiker
14-05-2015
9 reacties
Hoi,
Ik heb drie maanden geleden een printer en inktcartridges gekocht.
Ik heb enkele malen wat brieven uitgeprint en daarna de printer twee maanden niet gebruikt.
Gisteren wilde ik weer een brief uitprinten maar dat lukte pas nadat ik de zwarte inktcartridge vervangen had.
Ik Dixons gebeld die vertelde mij dat er geen garantie is op inktcartridges is en dat ik uitdroging van de inktcartridges moest voorkomen door minimaal een keer per twee weken een brief te printen.
Ik vind dat nogal zwak van Dixons want op hun manier kost het printen ongelooflijk veel geld.
Want de vraag is natuurlijk waarom is de kleurcartridge dan niet uitgedroogd.? Want die heb ik ook twee maanden niet gebruikt.
De vraag is natuurlijk zijn er geen inktcartridges te koop welke niet zo snel uitdrogen.? En is er geenmogelijkheid om het geld voor te snel uitgedroogde inktcartridges toch terug te krijgen.?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.