BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Incasso's Tiscom hosting bv

Bijdrage door gebruiker
23-05-2012
60 keer bekeken
3 reacties
Hallo,
Twee jaar terug een Contract opgezegd bij de firma Tiscom hosting bv netjes verteld dat ik geen inloggegevens meer had maar de klant gegevens van mijn afschrijving doorgegeven kreeg ik een email terug dat ik mijn id opmoest sturen wat ik niet gedaan heb.
Vorig jaar werd weer het bedrag via een automatische incasso geïnd deze heb ik bij de bank laten terug storten maand later brief van een incasso buro gehad daar het bovenstaande verhaal tegen verteld daarna niets meer van gehoord tot dit jaar ineens geld van mijn rekening bij na vraag bij de bank is dit gedaan via een eenmalige machtiging maar de bank zou deze ook terug storten.

Mijn vraag
kan een bedrijf eigen handig eenmalige machtigingen maken?
Zijn er meer mensen die dit meemaken/gemaakt hebben?
Alvast bedankt voor alle reacties
Peter
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.