Beste iedereen, ik heb een vervelende ervaring gehad met Vodafone.
Het verhaal is dat ik al klant bij Vodafone was (prepaid) ik wilde graag overstappen naar een SIM only pakket. Ik had het dus via de website van Vodafone besteld en na het pakket thuis ontvangen te hebben, heb ik de simkaart in mijn telefoon gestopt, alleen deed hij het niet(Het was een Vodafone toestel en er kon een SIM only kaart van Vodafone in, had ik van te voren nagevraagd)
Ik had met de klantenservice gebeld en ik kreeg ze maar niet te pakken. Vervolgens was ik het zat had ik alles binnen 7 dagen geretourneerd naar Vodafone. Wat blijkt is dat ik vanaf gisteren niet meer kon bellen en gebeld worden omdat alles omgezet zou worden van prepaid naar Sim Only.
Ik weer aan de telefoon met de klantenservice, en ik werd dus elke keer weer doorverbonden en kreeg ik elke keer een ander verhaal te horen. Ik moest 2 weken wachten dat alles verwerkt zou worden. Een andere medewerker zei dat ik met afdeling retouren moest bellen. Afdeling Retouren gebeld, maar kreeg een melding dat ze storing hebben. Weer naar de klantenservice gebeld, en van de medewerker moest ik mijn telefoon uit zetten en na 10 minuten weer aan zetten.
Uiteindelijk kan ik nog steeds niet bellen en gebeld worden. Ik heb zoveel met de klantenservice gebeld, het kost veel geld!Ik ben ten einde raad. Enige suggesties?
Met vriendelijke groet,
Lies