BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Hoge abonnements kosten sinds Hi Kpn is

Bijdrage door gebruiker
18-06-2015
4 reacties
Hallo,

Sinds Hi werd overgenomen door KPN, brengen zij opeens kosten inrekening voor het gratis Hi naar Hi bellen. Hierdoor zijn mijn telefoonkosten erg hoog. Ik heb gebeld en dit is een fout in hun systeem die moet worden aangepast. Echter werd er gezegd dat de eerste rekening(68 euro ong.) zou worden verrekend met de rekening van deze maand. Dit is niet gebeurd en nu heb ik er zelfs een rekening bij van 126 euro!!!
Na aanleiding hiervan heb ik weer gebeld en werd er gezegd dat dit wederom wordt verrekend met de volgende maand. Dus ik moet nu gewoon dit hoge bedrag betalen en volgende maand krijg ik 107 euro van ze terug. Ik gaf aan dat ik als student dit bedrag niet kan missen en of er niet iets geregeld kan worden. De enige oplossing die ze mij aanboden: het bedrag laten afschrijven, terugboeken en bellen voor een betalingsregeling waarin ik dit bedrag alleen in 2 termijnen kan betalen.

Is dit geen contractbreuk van Hi/Kpn? Ik wil hierdoor graag van ze af! Ik mag verlengen bij hun maar dat ben ik dus nu niet meer van plan en het liefst zit ik niet nog tot aan september aan ze vast op deze manier!

Heeft iemand tips/advies?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.