Pas geleden is de computer van mijn ouders (product: Scaleo T P293 0 512MB ) voor de vijfde maal uit de Fujitsu Siemens Computer reparatie terug gekomen.
De eerste keer is de computer in reparatie geweest voor een defect lampje en een zoemend geluid. Eenmaal terug bleek dat het geluid na de reparatie geheel defect was.Hij ging weer terug.Terug thuisbleken er diepe krassen op de behuizing te zitten. Ook was de computer niet zorgvuldig ingepakt. Na veelvuldig telefonisch contact is de computer voor de 3ekeer in reparatie gegaan.Na terugkomst blijkt dat zonder redende harde schijf vervangen is.Ook is de behuizing niet vervangen. Ook was dit keer weer de verpakking niet in orde. De computer stond los in de doos en was zonder enig beschermingsmateriaal vervoerd. Ook bleek na het opstellen van de computer dat het media center er niet op zat. Hup weer terug.
Naar aanleiding van de problemen na de laatste retourzending vanuit Fujitsu Siemens Computers Custom Care Center hebben wij herhaaldelijk telefonisch contact gehad met de helpdesk van Fujitsu Siemens Computers. In deze gesprekken is het probleem van de krassen, de vervangen harde schijf en het defecte media center herhaaldelijk besproken. Uiteindelijk zijn we overeengekomen met een help desk medewerker dat er een monteur naar ons toe zou komen om de behuizing te vervangen. Er werd afgesproken dat er nader contact opgenomen zou worden vanuit Fujitsu Siemens over een datum om een monteur langs te sturen. Na meer als een week gewacht te hebben op tegenbericht is er vanuit onze kant telefonisch contact opgenomen met de help desk van Fujitsu Siemens Computers. Hier werden alle eerdere afspraken ontkent, en er werd zelfs duidelijk dat er betaald diende te worden op het moment dat de computer weer ter reparatie aangeboden zou worden. Bij aanschaf van de computer is er ook 3 jaar extra garantie bijgekocht. En na twee klachtbrieven is hier nog eens een half jaar extra garantie bovenop gekomen vanuit Fujitsu Siemens Computers. Er zou toch aangenomen mogen worden dat een reparatie van deze aard binnen deze garantie valt. Bijkomende dat het natuurlijk onacceptabel is dat de computer zwaar beschadigd terugkomt uit de Fujitsu Siemens Computer reparatie en dat het al zo lang aan het slepen is.
Nu is de monteur uiteindelijk langs geweest van de week en toen hij ging was de boel "gerepareerd". Mijn moeder startte daarna de computer weer eens op en wat denkt u.... natuurlijk ineens geen beeld..... we zijn gewoon eigenlijk in staat om het hele ding bij het grof vuil te zetten maar aangezien dit alleen ten koste is van onszelf blijven we de strijd voortzetten! Maar WEER bellen naar Fujitsu Siemens....Dit kan zo niet langer! Wat kunnen we doen?!