BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Foto toevoegen in Outlook email 2007/Windows 8.1

Bijdrage door gebruiker
04-01-2014
5 reacties
Ik wil via de verkenner foto bestanden in mijn Outlook email toevoegen als bijlage. Na het kiezen van de foto's en het activeren van het email pictogram in het lint (via delen) of via rechtermuis (kopiëren naar geadresseerde) krijg ik wel het pop-up venster "bestanden bijsluiten en formaat instelling (verkleinen)". Na OK komt daarna de outlook foutmelding:
"Er zijn geen profielen gemaakt. Kies het pictogram E mail en fax in het configuratiescherm om een nieuw profiel te maken".
Ik begrijp niet wat hier wordt bedoeld. Ik heb geen Fax, ook niet ingesteld. Outlook staat open, het maakt ook niet uit of er ook al een nieuwe email klaar staat.
Ik hoor graag, Met dank
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.