BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

BONGO sms dienst

Bijdrage door gebruiker
29-12-2016
9 reacties
Ik heb op 22 november 2016 een sms gestuurd naar BONGO. Dit is een of andere sms dienst die antwoorden geeft op vragen die jij hen stelt, vraag en aanbod eigenlijk.

Eerste rekening van maand november is rond 40 euro
De maand december is al inmiddels opgelopen tot 160 euro waar ik op 7 december heb gezegd STOP. daarna gelukkg ook niks meer gehad. maar die rekening komt In januari binnen en is ca. 200 euro.
Wat ik niet heb begrepen is dat ik voor elk berichtje van hen moest betalen. Ik dacht dat het om mijn sms berichtje ging.

Ik vind dit echt oplichterij. Tijd om hier wat aan te doen.


Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.