BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Meer mensen problemen met Autocenter van den Brink

Bijdrage door gebruiker
17-02-2011
188 keer bekeken
39 reacties
Hallo mensen

Ik wil eens even weten of er meer mensen zijn die problemen hebben met auto center vd Brink uit Putten(gelderland)

Ik heb dinsdag ochtend mijn auto naar de garage gebracht omdat het slot van de bestuurders portier defect was.
Ik heb mij n auto geparkeerd en de sleutels naar binnen gebracht.
Om 11 uur werd ik gebeld dat ik de auto weer kon komen ophalen.
Dat heb ik gedaan, en ben naar huis gereden.

Woensdag ochtend om 8:10 uur stond er een medewerker van het auto bedrijf aan mijn deur, dat ik bij hun tegen een plantenbak aangereden zou zijn en dat deze beschadigd was en de schutting van de buren ook.
Ik was helemaal beduusd,......ik was nergens tegen aan gereden. En als ik dat wel had gedaan dan had ik dat gelijk gemeld.
Zij had naar mijn auto gekeken en mijn nummerplaat en bumper was beschadigd dus ik had het gedaan.
Ik zei dat ze dat dan maar eens bij haar monteur moest navragen want ik heb het niet gedaan.
Nou dan moest ze er maar verzekeringswerk van maken.

Om 9 uur heb ik het bedrijf gebeld en met de bedrijfleidere gesproken. Nogmaals vermeld dat ik het niet had gedaan, en ik hun dus ook wel aansprakelijk kon stellen.
Tja, zijn medewerker zij ook dat hij het niet had gedaan dus wie moest hij geloven???

s'middags ben ik naar het bedrijf toegereden om de situatie te bekijken. De planten bak was reeds gerepareed en de schutting met spijkers vast gezet.
Ik ben naar binnen gegaan om de situatie helder te krijgen.
Nou ik kan zeggen dat dat niet is gelukt.
Ik kon praten als brugman maar zij bleven volhouden dat ik het had gedaan, en dus stond te liegen.
Zij konden niets voor mij doen.
Zelfs toen ik zei dat het dan misschien beter was om geen klant meer te zijn, konden ze alleen maar zeggen: sorry mevrouw. dat is uw keuze.

Ik heb mijn rechtsbijstandverzekering gebeld om te vragen wat ik moest doen. Ik kan hun aansprakelijk stellen, maar moet dan kunnen bewijzen dat zij het gedaan hebben.
Als zij mij aansprakelijk stllen moeten hun dat doen.
Het is hun Nee tegen mijn Ja, dus dat schiet niet op.

Toen ik dit verhaal tegen mijn zus vertelde, zei zij oww, ze doen wel meer rare dingen. Bij haar zoon was ingebroken in de auto en er was behoorlijk wat schade ontstaan aan de portier en er waren wat dingen uit de auto gestolen.
Zij hebben er rustig een autoradio bij laten zetten, terwijl die niet eens gestolen was geweest.

Hoe kan het dat een garage zo met mensen omgaat, en verzekeringen [edit redactie].
Hebben meer mensen met deze garage problemen??

groetjes
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.