BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Lompe buschaufeur Veolia

Bijdrage door gebruiker
04-07-2012
15 reacties
Hallo ,hedenmorgen wilde ik op m'n fiets wegrijden voor de rabobank in ons dorp toen de chauffeur van de dienst naar Venlo zijn bus uitstapte om een peuk te roken en mij hierbij bijna omver liep toen ik verbolgen naar hem keek zij hij tegen mij dat ik niet zo agressief moest doen hierna ontspande zich er een discussie tussen de chauffeur en mij die eigenlijk kant nog wal raakte ,zo van :je heb zeker een slecht leven ,of een slecht huwelijk ontevreden met je baan en hij spande de kroon door te zeggen ik geef je een ontzegging tot mijn bus waarop ik tegen hem zei ,je bent een kleine diktator in een koninkrijk.(zijn bus dus)
ik heb zijn kenteken en dit doorgegeven aan de klantenservice van veolia maar ze vinden dat er sprake is van agressief gedrag maar dat is toch van twee kanten.
nu mijn vraag zijn er ook andere personen die als niet reizende bij veolia agressief gedrag hebben mee gemaakt met een buschauffeur en wat is er na een eventuele melding hiervan gedaan/gebeurd
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.