Hallo,
Ik heb 5 januari mijn auto ingeruild voor een andere auto, ik heb nog €400,00 euro bijgelegd voor de auto.
Gisteren ben ik met pech stil komen te staan en heb ik de pechhulp van mijn verzekering ingeschakeld, deze heeft ontdekt dat er een olielek zit het blok was nat van de olie, ook was er wat koelvloeistof bij de olie gekomen, zeer weinig maar toch was het te zien.
Het vermoedde is dan ook een lekke koppakking of een ander probleem.
De auto is weggesleept en wordt naar de Opel dealer gebracht.
Nu zit ik met het volgende probleem,
bij aankoop ben ik niet op de hoogte gesteld van eventuele gebreken, het enigste waar ik van op de hoogte was, was dat de dashboardverlichting niet werkte en dat de auto hier en daar wat schade had.
Ik heb een aanbetaling gedaan van €200,00 euro.
Op een stuk papier werd neergezet dat ik een aanbetaling gedaan had, type auto, kenteken en mijn persoonlijke gegevens werden genoteerd, ik en de medewerkster zette beide onze handtekening op het papier en ik kreeg hier een kopie van mee naar huis.
De volgende dag heb ik de auto opgehaald het overige bedrag betaald en mijn eigen auto aan de autohandelaar verkocht.
Aangezien de eigenaar van het bedrijf er niet was werd mij medegedeeld dat ik de factuur van de auto thuis gestuurd zou krijgen.
Afgelopen week heb ik inderdaad de factuur ontvangen en de overeenkomst dat mijn vorige auto door de autohandelaar is ingekocht, nu wil het geval dat mijn handtekening op de factuur van de inkoop staat, ik heb het formulier van de inkoop nooit ondertekend!
Mijn handtekening is nagemaakt, dit is te zien want het is niet mijn handschrift en er zit een fout in de handtekening welke zichtbaar is verbeterd, de fout zit in mijn achternaam, ik weet uiteraard hoe ik mijn eigen achternaam schrijf dus een degelijke fout zou ik nooit maken!
Naar mijn weten is het namaken van een handtekening fraude en is dit dus bij wet verboden.
Het enige wat ik heb ingevuld is een wit blaadje hierop heb ik mijn adresgegevens gezet en mijn handtekening voor de verkoop en aankoop, de eigenaar welke de factuur heeft ingevuld en zijn handtekening gezet heeft was op het moment dat ik de auto kocht en mijn auto verkocht niet in Nederland, ik heb de factuur welke ik thuisgestuurd gekregen heb nooit in mijn handen gehad laat staan ondertekend.
Mijn vragen zijn dus ook, wat kan ik doen met de auto die ik gekocht heb en waar ik nu pech mee heb?
Heb ik uberhaubt rechten ook al heb ik geen garantie?
En wat kan ik met de vervalste handtekening?
Ik zie graag de reactie's tegemoet.
M.v.g
M.Jansen