BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Aanbieding autoverzekering PMA/Allianz misleidend

Bijdrage door gebruiker
23-09-2017
6 reacties
Aanbieding per email in juni 2017: "Collectieve autoverzekering 55 % korting". Pas op, de premie wordt aanzienlijk hoger dan aangeboden!!
Mijn ervaring: na afsluiten van de verzekering via PMA/Allianz blijkt dat de geoffreerde premie maar 12 maanden geldig is (computerfout!?). Na 12 maanden wordt deze 4 keer hoger! PMA en Allianz verzekeringen verschuilen zich achter het feit dat de polis maar een jaar geldig is en dat ze wettelijk de mogelijkheid hebben om de premie te verhogen.

Zijn er ook anderen ingetuind?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.