BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Hoe kom ik van Edelcollecties af?

  •  
15-10-2018
Beste mensen,

Mijn vader is al jaren klant bij Edelcollecties. In princiepe tot tevredenheid. Maar sinds hij enkele jaren geleden nauwelijks nog kan zien wil hij niks meer.
Maar Edelcollecties blijft hem ongevraagd post sturen met aanbiedingen. Ik heb al tig keer met de klantenservice aan de telefoon gehangen en gevraagd mijn vader uit het systeem te halen. Dat wordt steeds belooft maar gebeurd niet. Sterker nog, sinds vorige week is hij 2x klant!. Hier komt nog bij dat mijn vader sinds kort beginnend dementerend is, en laat nu vorige week Edelcollecties hem gebeld hebben en hem hebben overgehaald een complete muntcollectie t.w.v. €500,- (!) te bestellen. Uiteraard heb ik vandaag weer de klantenservice gebeld en ze zouden e.e.a. annuleren en corrigeren (2x klantnr).
Maar ik heb er geen vertrouwen in. Wat moet ik doen om van Edelcollecties af te komen? (lijkt gevalletje belbus)
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.