BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

hoe lang blijven vlooiendruppels giftig voor mensen

  •  
27-09-2011
wij geven onze kat regelmatig vlooiendruppels in de nek. we wisselen regelmatig van merk omdat katten resistent kunnen worden van 1 merk. in iedere bijsluiter staat dat na het toedienen van de druppels de handen goed gewassen dienen te worden. maar wanneer kunnen we de plek waar de druppels zijn toegedient weer aanraken?
onze kinderen aaien de kat graag. wij hebben sochtends de druppels in de nek gedaan en toen ze smiddags uit school kwamen aaiden ze de kat. mijn zoon zag dat de kat weer gedruppeld was en dat ze hem dus eigenlijk niet mochten aaien, maar is dat wel zo? de plek was al droog, alleen een beetje hard van de opgedroogde druppels. ik heb ze wel de handen laten wassen voor de zekerheid
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.