Ik heb een vraag de auto van mijn vriendin (vw new beetle) was voor een grote beurt naar de garage het duurde nog al lang voor de auto klaar was maar dat tevergeefs de reden was dat er problemen waren met het dashboard (gedeelte van de toerenteller, km snelheid etc) .
Nou is het volgende gaande ik heb in 1 week 2 snelheids overtredingen ontvangen van de overheid terwijl ik regelmatig op deze wegen te vinden ben .
Gisteren avond de telefoon op navigatiestand gezet en zag in eens dat mijn vriendin 80 reed waar ze 60 mocht (stond ook letterlijk op haar snelheidsmeter 60) kan ik de garage hier voor aansprakelijk stellen vind het nog al rot om te betalen als de km snelheid voorheen klopten (foto is overigens van een minuutje later) mvg nick