BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Teleurgesteld in badkamer meubel

  •  
10-06-2024

Mijn vraag betreft de onderkast van de wastafelmeubel.

Voorafgaand aan de bestelling van de complete badkamerinrichten hebben er een aantal gesprekken plaatsgevonden met een adviseur van het desbetreffende tegel- en sanitair bedrijf.

Tijdens één van die gesprekken hebben wij aangegeven dat de hoogte van de lades van de onderkast moesten voldoen aan ongeveer 60 cm i.v.m. de hoogte van de spullen die wij daarin wilde plaatsen.

Meubel is geleverd, gecontroleerd bij aflevering of de geleverde goederen overeen komen met wat de afleverbon stond, dat was allemaal in orde.

Na het plaatsten van het desbetreffende meubel heeft mijn man een willekeurige bus/fles gepakt om te kijken of deze in de lade past en dit was dus niet het geval.

Om er zeker van te zijn dat wij het goede meubel hadden besteld, de offerte erbij gepakt om te vergelijken met de meubels die op de site van het bedrijf staan.

Omdat ik het meubel niet op de site kon vinden, gebeld met het bedrijf. Toevallig kreeg ik de adviseur aan de lijn die ons geholpen heeft met de inrichting. Op mijn vraag waar ik het meubel op de site kon vinden, kreeg ik als antwoord dat het een eigen product was die niet bij hun op site stond maar dat wij die in de paarse brochure konden vinden.

Hem verteld dat wij die paarse brochure niet hadden gehad.

Op zijn vraag waarom ik belde heb ik geantwoord dat de bus/fles niet past in de lade was zijn antwoord dat ik de fles/bus dan maar mee had moeten nemen naar de winkel.

Zijn oplossing was dat de flessen/bussen maar in de lade gelegd moeten worden of dat wij de bovenkast maar moesten gebruiken.

Kortom, zowel mijn man als ik zijn zeer teleurgesteld in deze gang van zaken.

Wat kunnen wij doen met deze situatie?

Delen:

Reageer

Laat een antwoord achter. Je kunt ook reageren op anderen. Lees onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.