Vanwege dit statiegeld zou verwacht mogen worden dat de flesjes ook overal inleverbaar is zoals de overheid aangeeft.
Het valt echter op dat uitsluitend de flesjes van Action niet inleverbaar zijn bij Aldi, Lidl, AH of Jumbo terwijl deze toch een Nederlands statiegeldlogo bezit.
Bij inleverpunten van Aldi, Lidl, AH en Jumbo wordt gereageerd dat de flesjes buitenlands zijn en daardoor niet herkend worden door het apparaat.
Na contact met de klantenservice van Action krijg ik de reactie dat alle flesjes bij elke flessenautomaat in te leveren zijn en dat Action mij niet kan helpen bij het terugkrijgen van mijn statiegeld.
Het gevolg is dat ik dus geen idee meer heb waar ik mijn flesjes in kan leveren omdat dit consequent geweigerd wordt in de supermarkten en Action geen thuis geeft.
Nu is mijn grote vraag waar ik deze flesjes wél in kan leveren.