BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

energie afsluiting hennepkwekerij

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
10-02-2013
  •  
2 antwoorden
  •  
wij wonen in een appartement die zich bevindt aan de voorkant van een bedrijfspand. valt als het waarde onder 1 dak maar met eigen oprit en eigen voordeur.
wij hebben zelf een stoppenkast is huis, maar deze krijgt stroom van de hoofdaansluiting in het bedrijfspand.
nu bleek er in dit bedrijfspand een hennep kwekerij te zitten en is deze opgerold. nu heeft de politie daar de energie afgesloten. volkomen begrijpelijk. echter nu zitten wij ook zonder stroom. geen licht, geen kachel, geen warm water ,kortom geen elektriciteit. is dit zomaar mogelijk? is er geen mogelijkheid dit terug te draaien? zo kunnen wij niet een gewoon leven leiden en een nieuwe aansluiting gaat zeker een maand duren.

met vriendelijke groet,
jessica
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.