BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wehkamp Betaal Garant

Bijdrage door gebruiker
•
•
06-03-2008
•
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
2 reacties
•

Beste Frans,

Graag komen wij nog even terug op uw posting over de Wehkamp Betaal Garant verzekering. Wij betreuren het ten zeerste dat hier enige verwarring over is ontstaan.

In antwoord op uw vraag het volgende:

Wehkamp Betaal Garant is een verzekering die wij telefonisch en via internet aan onze klanten aanbieden. Deze verzekering scheldt het openstaande saldo kwijt op het moment dat een klant iets onvoorziens overkomt (bijvoorbeeld ongeval, ziekte, werkloosheid, arbeidsongeschiktheid, ziekenhuisopname). Deze verzekering kan dagelijks worden opgezegd.

Bij telefonische benadering geven wij aan dat er sprake is van een verzekering die direct ingaat. De klant koopt hiermee het product. Indien de klant automatisch betaalt, wordt het bedrag van de verzekering na toestemming van de klant ook automatisch afgeschreven. De telefonische afspraak wordt vervolgens per brief bevestigd. Bij Wehkamp kan de klant het product altijd binnen 30 dagen retourneren. Dit geldt ook voor Wehkamp Betaal Garant. Er vindt dan restitutie plaats voor het volledige bedrag.

Wij hopen dat wij u meer inzicht hebben kunnen verstrekken in de voorwaarden waaronder wij dit product aanbieden. Uiteraard spijt het ons zeer, dat een en ander niet naar wens is verlopen. Wij hopen dan ook, dat u ons uw gegevens kenbaar wilt maken, zodat wij kunnen nagaan of er in uw geval onverhoopt een onjuiste procedure is gevolgd.

Met vriendelijke groet,

Joke Vrolijk

jvrolijk@wehkamp.nl

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)