BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Huurverlaging

  •  
16-03-2023
mijn woning is enegry label F en mijn verwarming staat dag en nacht op 24,5 grade en voel de kou nog over mijn armen en benen als ik achter de pc zit of op de slaap kamer of gewoon op de bank ik word in de ochtend wakker niesend en rillend van de kou de woning bouw die mij vorig jaar beloofde de woning te gaan isoleren vertelde mij laatst dat ze pas in 2030 zullen gaan isoleren ik betaal 436 euro huur per maand plus daar bij nog serivice kosten hoe veel huur verlaging kan ik eisen om zo de woningbouw Kleurrijkwonen te kunnen dwingen het sneller dan 2030 te gaan insoleren ik woon alleen woonoppervlak is 76 vierkante meters en verbruik meer dan een gezin van 5energie kosten zijn op het moment met mijn vaste contract tot eind augustus 2023 146 euro volgens de energie maadschapij zou ik boven de 430 euro komen met het verbruik wat ik nu heb
ik wil een zaak starten tegen de woning bouw om een tenminste tot 2030 een huur verlaging te kunnen krijgen maar tot hoe ver kan ik gaan?

M.V.G. Roger Den Ambtman.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.