BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

aangifte tot 1 mei

  •  
08-12-2014
Het wordt gebracht als iets positiefs. Vanaf komend jaar aangifte doen tot 1 mei. Echter,wat de belastingdienst vergeet te vertellen, dat je pas aangifte KAN doen, vanaf 1 maart. Eerder kon je vanaf begin januari de aangifte al downloaden maar het plan schijnt nu te zijn dat iedereen de vooringevulde zoveel mogelijk moet gebruiken, dus het aangifteprogramma is pas 1 maart in de lucht. Ik ben vanuit mijn werk bij de intermediairsdagen van de belastingdienst geweest en daar werd dit verteld.
Er werd nog wel flink wat tegengesputterd door de bezoekers, vanwege het feit dat veel mensen moeten bijbetalen en dit zsm willen weten, dus graag gelijk in januari. Mogelijk luisteren ze daar nog naar en wijzigt het nog, maar het plan is nu dus geen aangifte mogelijkheid meer in januari en februari. Ik vind dit geen goed plan.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.