BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Laptop defect bij aanschaf

  •  
11-01-2010
Hallo,

afgelopen zaterdag heb ik een laptop gekocht, HP Pavilion DV6-1340 bij de medamarkt.
Thuis bij het opstarten zat er een paarse streep van 1 pixel breed verticaal door het scherm.
Hierop de monitor van mijn andere pc aangesloten, daar verschijnt de streep niet op. Tevens als ik de resolutie verander blijft de streep even groot. Met andere woorden er zit een defect in het scherm.
Nu zie ik echter op de kassa bon staan dat er geruild mag worden binnen 14 dagen, dit geldt echter niet voor laptops.
Wat zijn mijn rechten? Ik heb namelijk geen zin om 700 euro te betalen voor een laptop die mij defect wordt geleverd en die direkt gerepareerd moet worden.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.