Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Belbus: nog steeds golfballen in de tuin

16-09-2006
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
Fallback image for card
Eind maart 2006 gingen we langs bij familie Bus, die pal naast een golfbaan woont. Regelmatig trof de familie golfballetjes in voor- én achtertuin aan. Maar dat was niet het enige. De auto van de familie Bus is al drie keer geraakt door een golfbal.
De heer Van Tricht, manager van de golfbaan, beloofde ons vóór eind april een vergunning aan te vragen voor het plaatsen van een vangnet. Inmiddels zijn we halverwege september en staat het vangnet er nog steeds niet.
Als we de gemeente bellen, horen we dat het zo lang duurt omdat de manager van de golfbaan een aantal keer een onvolledige aanvraag heeft ingediend. De buurt maakt zich vooral zorgen om de veiligheid, dus besluiten we naar de manager van de golfbaan te gaan om verhaal te halen.
De heer Van Tricht blijkt niet meer werkzaam bij de golfbaan, dus maken we kennis met de nieuwe manager. Hij verteld ons dat de aanvraag nog loopt bij de gemeente.
Inmiddels is de aanvraag behandeld en zal er binnen een paar weken besloten worden of er wel of niet een vangnet mag komen. We houden het in de gaten.
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

BNNVARA LogoWij zijn voor